На контролі реалізація проекту Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) по енергоефективності Дмитрівської ЗОШ І-ІІІст.

   З метою впровадження якісних трансформаційних перетворень в галузі освіти, Кілійський відділ освіти та молодіжної політики, розробив та здійснює реалізацію інвестиційного проектуДержавного фонду регіонального розвитку (ДФРР), кінцевим результатом якого стане зростання енергоефективності Дмитрівської ЗОШ І-ІІІст..

Пріоритетним завданням проекту енергоефективності Дмитрівської ЗОШ І-ІІІст. є: забезпечення рівного доступу до здобуття якісної освіти; створення умов для комфортного виховання та навчання учнів; здійснення заходів щодо соціального захисту учасників навчально-виховного процесу.

   Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів розташовується в чотирьох корпусах, школа побудована у 1978році. Навчальні кабінети є застарілими, що не дозволяло забезпечити належний тепловий режим. З цією метою була вкрай необхідна заміна вікон та дверей на енергозберігаючі, заміна та утеплення даху, утеплення фасадних стін навчального закладу.

05.01.2017 року в.о. голови Кілійської райдержадміністрації Дамаскін М.В., з метою перевірки ходу робіт з реалізації проекту ДФРР, провів виїзну робочу нараду за участю начальника відділу освіти та молодіжної політики Мергута С.І., керівника підрядної організації БМУ-6 Заєва В.І..

         Фінансування проекту розпочалось у грудні 2017 року та вже за декілька тижнів вдалось чимало зробити. Проведено заміну  195 вікон та дверей, замінено більше 2500 м.кв. даху навчального закладу, проведено утеплення 650 кв.м. фасаду будівлі. Роботи по реалізації проекту продовжуються.    

    Робота Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) спрямована прискорення соціально-економічного розвитку регіонів України, переведення державних інструментів розвитку регіонів на нову основу, забезпечення розвитку передусім об’єктів бюджетної сфери. Саме тому відділом освіти та молодіжної політики Кілійської РДА, крім реалізації проекту з енергоефективності Дмитрівської ЗОШ, вже зареєстрований аналогічний проект  по Кілійському НВК ЗОШ І-ІІІст.-гімназія та розробляються ще два проекти по Шевченківській ЗОШ І-ІІІст. та Кілійському НВК ЗОШ І-ІІІст.№3-ліцей на 2018 рік.

 

Начальник відділу освіти та
молодіжної політики                            С.І. Мергут